pracuj.pl
  • facebook
  • pracuj.pl

Władze spółki -de

BOGDAN FISZER

Prezes Zarządu

Absolwent Politechniki Śląskiej w Gliwicach (kierunek górniczy) oraz Uniwersytetu Warszawskiego w Warszawie (kierunek finanse). Pracę zawodową rozpoczął  w 1982 roku w KWK „Wesoła”, gdzie pracował do 1990 roku. W latach 1990 do 1995 jako Dyrektor i Prezes zarządzał i reorganizował przedsiębiorstwa komunalne na terenie miasta Mysłowice. W tym samym okresie wraz z 21 gminami województwa śląskiego współtworzył  Netia S.A., w której pełnił funkcję Wiceprezesa Zarządu. W roku 1995  wrócił do branży górniczej. Do 2003  pracował w strukturach grupy Nadwiślańskiej Spółki Węglowej S.A. na stanowisku Dyrektora i Wiceprezesa Zarządu odpowiedzialnego za handel oraz finanse.

W 2003 r. objął funkcję Prezesa Zarządu w firmie faktoringowej Eurofaktor S.A., którą w grudniu 2004 r., po półtorarocznym okresie przygotowań, wprowadził na Giełdę Papierów Wartościowych. Od 2006 r. Przewodniczący Rady Nadzorczej a od 2009 r. Prezes Zarządu Conbelts Bytom SA w Bytomiu.

  • Donator współzałożyciel pierwszej Katedry Polskiej na Uniwersytecie Columbia w Nowym Jorku
  • Członek Rady Nadzorczej Fundacji Medicina Pro Humana w Katowicach
  • Donator Fundacji Chopinowskiej w Brukseli.
mp1_0.jpg

MARZANNA PEUKERT

Wiceprezes Zarządu

Absolwentka Wyższej Szkoły Zarządzania Marketingowego i Języków Obcych w Katowicach, magister ekonomii ze specjalnością rachunkowość i informatyka. Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy na stanowisku głównego księgowego. Karierę zawodową w tej dziedzinie rozpoczęła w 1995 roku. Wraz z rozwojem firm, w których pracowała tworząc działy księgowości, przechodziła przez wszystkie szczeble kariery, aż do momentu objęcia stanowiska głównego księgowego. Stanowisko to piastowała przez wiele lat poznając jednocześnie specyfikę różnych podmiotów i branż. Pracowała między innymi w Nadwiślańskim Węglu SA, w Horyzon Finance & Accounting Sp. z o.o., Silesia Capital Fund SA, KWK Jaworzno, Zakłady Chemiczne Organika Azot SA, PKP Stacja Trzebinia. Funkcję Wiceprezesa Zarządu Conbelts Bytom SA pełni od lutego 2010 roku.

Z wykształcenia magister ekonomii, w duszy artystka. Konsekwentnie wspiera Ochronkę im. Św. Elżbiety w Łagiewnikach i inne inicjatywy mieszkańców Bytomia. Prywatnie szczęśliwa matka dwóch dorosłych córek. Interesuje się literaturą i muzyką.