pracuj.pl
  • facebook
  • pracuj.pl

Władze spółki

BOGDAN FISZER

Prezes Zarządu

Absolwent Politechniki Śląskiej w Gliwicach (kierunek górniczy) oraz Uniwersytetu Warszawskiego w Warszawie (kierunek finanse). Pracę zawodową rozpoczął w 1982 roku w KWK „Wesoła”, gdzie pracował do 1990 roku. W latach 1990 do 1995 jako Dyrektor i Prezes zarządzał i reorganizował przedsiębiorstwa komunalne na terenie miasta Mysłowice. W tym samym okresie wraz z 21 gminami województwa śląskiego współtworzył Netia S.A., w której pełnił funkcję Wiceprezesa Zarządu. W roku 1995 wrócił do branży górniczej. Do 2003 pracował w strukturach grupy Nadwiślańskiej Spółki Węglowej S.A. na stanowisku Dyrektora i Wiceprezesa Zarządu odpowiedzialnego za handel oraz finanse.

W 2003 r. objął funkcję Prezesa Zarządu w firmie faktoringowej Eurofaktor S.A., którą w grudniu 2004 r., po półtorarocznym okresie przygotowań, wprowadził na Giełdę Papierów Wartościowych. Od 2006 r. Przewodniczący Rady Nadzorczej a od 2009 r. Prezes Zarządu Conbelts S.A. w Bytomiu.

  • Donator, współzałożyciel pierwszej Katedry Polskiej na Uniwersytecie Columbia w Nowym Jorku,
  • Członek Rady Nadzorczej Fundacji Medicina Pro Humana w Katowicach,
  • Donator Fundacji Chopinowskiej w Brukseli.
mp1_0.jpg

MARZANNA PEUKERT

Wiceprezes Zarządu

Absolwentka Wyższej Szkoły Zarządzania Marketingowego i Języków Obcych w Katowicach, magister ekonomii ze specjalnością rachunkowość i informatyka. Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy na stanowisku głównego księgowego. Karierę zawodową w tej dziedzinie rozpoczęła w 1995 roku. Wraz z rozwojem firm, w których pracowała tworząc działy księgowości, przechodziła przez wszystkie szczeble kariery, aż do momentu objęcia stanowiska głównego księgowego. Stanowisko to piastowała przez wiele lat poznając jednocześnie specyfikę różnych podmiotów i branż. Pracowała między innymi w Nadwiślańskim Węglu SA, w Horyzon Finance & Accounting Sp. z o.o., Silesia Capital Fund SA, KWK Jaworzno, Zakłady Chemiczne Organika Azot SA, PKP Stacja Trzebinia. Funkcję Wiceprezesa Zarządu Conbelts S.A. pełni od lutego 2010 roku.

Z wykształcenia magister ekonomii, w duszy artystka. Konsekwentnie wspiera Ochronkę im. Św. Elżbiety w Łagiewnikach i inne inicjatywy mieszkańców Bytomia. Prywatnie szczęśliwa matka dwóch dorosłych córek. Interesuje się literaturą i muzyką.

SYLWIA BORZUCKA

Wiceprezes Zarządu

Absolwentka Politechniki Śląskiej w Gliwicach ( Wydział  Organizacji i Zarządzania). Słuchaczka podyplomowych studiów na Politechnice Śląskiej w Gliwicach, Wyższej Szkole Zarządzania Ochroną Pracy w Katowicach oraz Akademii Górniczo-Hutniczej   w Krakowie. Kwalifikacje zawodowe podnosiła na kursach i szkoleniach z zakresu zarządzania , finansów oraz zagadnień prawnych dotyczących obrotu gospodarczego.   Posiada wieloletnie doświadczenie  w zakresie zarządzania  oraz restrukturyzacji przedsiębiorstw. 

Podczas kilkunastoletniej kariery zawodowej sprawowała  funkcje zarządcze w spółkach z branży produkcyjnej oraz usługowej. Funkcję wiceprezesa zarządu  Conbelts S.A. pełni od lutego 2016 r.