pracuj.pl
  • facebook
  • pracuj.pl

Międzynarodowe Targi Górnictwa, Przemysłu Energetycznego i Hutniczego, Katowice 2013

W dniach 10-13 września 2013 na terenie największej w kraju hali wystawienniczo- koncertowej "Spodek" odbyła się kolejna edycja Międzynarodowych Targów Górnictwa, Przemysłu Energetycznego i Hutniczego „KATOWICE”, które mają już 30-letnią tradycję.

W obecnej edycji targów uczestniczyło 406 wystawców z Polski i zza granicy-z Wielkiej Brytanii, Niemiec, Republiki Południowej Afryki, Czech i Słowacji oraz 11 misji handlowych z takich krajów jak: Francja, Gruzja, Ghana, Ukraina, R...osja, Białoruś, Czechy, Chiny, Indie, Turcja, Iran.

Oferta prezentowana na targach obejmowała kompleksowe usługi dla górnictwa, przemysłu energetycznego i hutniczego. Były one okazją do nawiązywania kontaktów i podejmowania działań mających przełożyć się na konkretne efekty handlowe.
Targom towarzyszyły międzynarodowe konferencje i sympozja, w których uczestniczyli przedstawiciele Komisji Europejskiej, polskiego rządu, Międzynarodowej Agencji Energii, Światowego Kongresu Górniczego i europejskiej nauki.

Na Targach tych nie mogło zabraknąć też firmy Conbelts Bytom, której profesjonalnie przygotowane stoisko mogli odwiedzać klienci, współpracownicy i pracownicy firmy.