pracuj.pl
  • facebook
  • pracuj.pl

IAESTE -de

                        

Conbelts Group będąc Firmą, która w coraz większym stopniu podejmuje działalność zagraniczną od 2013 roku ściśle współpracuje z IAESTE z siedzibą  przy Politechnice Śląskiej w Gliwicach. IAESTE to międzynarodowa organizacja prowadzącą program wymiany zagranicznych praktyk zawodowych dla studentów kierunków technicznych. Działa w ponad 80 krajach całego świata, istnieje od 1948 roku, jest niezależna, apolityczna, non-profit i współpracuje z UNESCO, ONZ, EU oraz wieloma organizacjami edukacyjnymi.

 

Latem 2013 roku staże w Conbelts odbyło trzech studentów: Yawen Yang – studentka administracji z Chin pracująca u nas w Centrum Kreatywnego Biznesu i świetnie spisująca się jako tłumacz na Targach w Pekinie, Dorra Kessemtini- studentka inżynierii przemysłowej z Tunezji pracująca w Conbelts Sulore w dziale zaopatrzenia oraz Sasho Lazeski- student ekonomii i e-biznesu z Macedonii zdobywający doświadczenie w dziale exportu.

 

W 2014 roku w okresie wakacyjnym przyjechało do nas także 3-ch studentów, którzy dostali zadania w dziale exportu: Anastassiya Semenova (studiująca energetykę i systemy informacyjne w Kazachstanie), Carlos Martinez Barriga (z Politechniki w Vanencii w Hiszpanii, specjalizujący się w administracji biznesowej i nowoczesnym zarządzaniu) oraz Juliana Menezes (z Brazylii, której specjalizacją na uniwersytecie jest biznes i produkcja).