pracuj.pl
  • facebook
  • pracuj.pl

Polska Nagroda Jakości dla Conbelts S.A.

2015-11-17

            W dniu Święta Narodowego 11 listopada 2015 roku na Zamku Królewskim w Warszawie odbyła się uroczystość wręczenia Nagród XXI Konkursu Polska Nagroda Jakości.

            Miło nam poinformować, że Conbelts S.A. został tegorocznym laureatem w kategorii średnie organizacje produkcyjno-usługowe.

            „Polska Nagroda Jakości to duże osiągnięcie i powód do dumy dla wszystkich pracowników naszej firmy. Po Śląskiej  Nagrodzie Jakości, którą spółka otrzymała w 2014 roku stanowi kolejny krok jaki Conbelts  wykonał na obranej kilka lat temu drodze rozwoju jakości, opartej na filozofii TQM (Zarządzania przez Jakość ) ” – powiedział Prezes Bogdan Fiszer tuż po otrzymaniu nagrody z rąk Ministra Gospodarki pana Janusza Piechocińskiego.

            Polska Nagroda Jakości jest dla nas kamieniem milowym  i strategicznym krokiem w drodze do uzyskania Europejskiej Nagrody Doskonałości, opartej na Modelu Doskonałości EFQM. Nagroda ta jest najważniejszym wyróżnieniem w Polsce, dla firm realizujących najwyższe standardy wg. światowej koncepcji zarządzania przedsiębiorstwem. Polska Nagroda Jakości ma na celu promowanie nowoczesnych metod zarządzania, które pozwolą polskim przedsiębiorstwom osiągać sukces na rynku krajowym i międzynarodowym.

            Model Znakomitości EFQM  jest wykorzystywany przez czołowe firmy europejskie jako strategiczne narzędzie do budowania wartości firmy oraz w sposób szczególny wyróżniający i promujący najlepsze marki Europejskie na rynkach światowych.